Нема производи.

Image Alt

40% РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ

  /  40% РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ
07 Јули
40% РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ
9:00 - 00:00
Книжевен центар „Антолог“
Антолог – книжевен центар
Акција

НАШИОТ РОДЕНДЕН Е И ВАШ!
НА 7 ЈУЛИ СЛАВИМЕ 22 ГОДИНИ ЉУБОВ КОН КНИГИТЕ СО 40% ПОПУСТ НА СИТЕ НАШИ ИЗДАНИЈА!
Цените важат онлајн на www.antolog.mk и во нашите книжарници.
Да го прославиме роденденот со најголемите ПОПУСТИ досега.
Книжарницата во Центар на 7 јули ќе работи од 9 часот до полноќ, а за онлајн-нарачки користете го кодот RODENDEN.
Уживајте во купувањето!

Детали за настан

Дата: 07 Јули 2021.
Време: 9:00 - 00:00
Локација: Книжевен центар „Антолог“
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 6169 150
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram