Нема производи.

Големата фабрика за зборови

  /  Големата фабрика за зборови
01 Април
Големата фабрика за зборови
Книжарница „Антолог“
Книжевен центар АНТОЛОГ
Го славиме месецот посветен на литература за деца, ви носиме многу приказни и ве наградуваме!
🎁 За промет од книги од акцијата до 300 денари
ПОДАРОК ЕКО-ТОРБА СО ДИЗАЈН ПО ВАШ ИЗБОР.
🎁 За промет од книги од акцијата од 300 до 700 денари
ОДБЕРЕТЕ ПОДАРОК КЕРАМИЧКА ЧАША ИЛИ ЕКО ТОРБА СО ДИЗАЈН ПО ВАШ ИЗБОР.
🎁 За промет од книги од акцијата над 700 денари
OДБЕРЕТЕ ПОДАРОК ТЕРМОС, ЧАША, ЕКО-ТОРБА ИЛИ МАИЧКА СО ДИЗАЈН ПО ВАШ ИЗБОР.
🔸 До 30 април наминете во книжарниците на „Антолог“ или нарачајте онлајн преку www.antolog.mk и во забелешка запишете каква награда сакате да ви испратиме со нарачката!

 

Детали за настан

Дата: 01 Април 2023.
Време:
Локација: Книжарница „Антолог“
Организатор: Книжевен центар АНТОЛОГ
Телефон: +389 02 6169 150
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram