Нема производи.

Големи книги на големи попусти!

  /  Големи книги на големи попусти!
15 Март
Големи книги на големи попусти!
9AM - 9PM
Книжарница „Антолог“
Книжевен центар АНТОЛОГ

Нека натежнат домашните полици!

Детали за настан

Дата: 15 Март 2023.
Време: 9AM - 9PM
Локација: Книжарница „Антолог“
Организатор: Книжевен центар АНТОЛОГ
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram