Нема производи.

Image Alt

ЈАНУАРИ Е ЗА МНОООГУ КНИГИ! vol. 2

  /  ЈАНУАРИ Е ЗА МНОООГУ КНИГИ! vol. 2
11 Јануари
ЈАНУАРИ Е ЗА МНОООГУ КНИГИ! vol. 2
9:00
Книжевен центар „Антолог“
Антолог – книжевен центар
Акција

Ја почнуваме годината со убави нешта: ново издание на акцијата ЈАНУАРИ Е ЗА МНОООГУ КНИГИ!

Имате можност да направите ваш избор од многуте вклучени наслови, и тоа:
–  10 книги за 699 денари или
–   5 книги за 499 денари

 

Книги за сите вкусови и за сите генерации читатели на едно место. Вредни изданија по неверојатно ниски цени.

Порачајте преку нашиот сајт antolog.mk или повелете во нашите книжарници!

За некои наслови станува збор за последни примероци, така што количините се во строго ограничен број.
Затоа, побрзајте… Почнете ја годината со книга!

 

***За акцијата не важи картичката за лојални читатели.

Детали за настан

Дата: 11 Јануари 2021.
Време: 9:00
Локација: Книжевен центар „Антолог“
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram