Нема производи.

Image Alt

Јануари е за мнооооогу книги

  /  Јануари е за мнооооогу книги
10 Јануари
Јануари е за мнооооогу книги
Книжевен центар „Антолог“
Антолог – книжевен центар
Акција

ДАЛИ СТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА МОМЕНТОТ ШТО ГО ОЧЕКУВАТЕ ЦЕЛА ГОДИНА?! :gift:

Да, јануари е традиционално резервиран за мнооооогу книги :books: Ние ви нудиме повеќе од 90 наслови, изданија на Антолог, а изборот за пакетче го оставаме на вас :gift: И веруваме дека секој ќе си најде нешто по свој вкус.

Книгите ќе можете да ги комбинирате во пакет од 5 или 10 книги:

:round_pushpin: 5 книги за 599 денари
:round_pushpin: 10 книги за 899 денари

Попустите траат од 10 до 23 јануари!

Ве очекуваме во нашите книжарници со супер наслови и одлични препораки. Секогаш е добро време за книга! :books:

За оние што сакаат да купуваат од удобноста на својот дом, акцијата важи и онлајн на www.antolog.mk.

Сите наслови што се дел од акцијата можете да ги најдете на овој линк.

P.S. Во склоп на акцијата единствено во книжарницата Антолог Центар ќе бидат достапни и последни примероци и од други изданија што не се наведени во каталогот. Затоа, побрзајте!

За оние што ќе нарачуваат од нашиот сајт еден корисен совет: книгите не ги нарачувајте како посебни продукти, туку нарачајте ги продуктите од акцијата (пакет од 5 или 10 книги), а изборот на наслови запишете ни го во коментар кон нарачката.

За сите дополнителни прашања, ви стоиме на располагање.

Детали за настан

Дата: 10 Јануари 2022.
Време:
Локација: Книжевен центар „Антолог“
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram