Нема производи.

Image Alt

Лето со македонски автори

  /  Лето со македонски автори
11 Јули
Лето со македонски автори
10AM - 8PM
Книжарница Антолог
Книжевен центар АНТОЛОГ
Од 11 до 22 јули секој ден во Антолог е посветен на македонски автори. За кои било две купени книги од наши автори (проза, поезија, литература за деца) третата ја добивате гратис!
Ова лето, читајте ги најчитаните и на плажа понесете книга од македонски автор!
АКЦИЈАТА ВАЖИ САМО ВО НАШИТЕ КНИЖАРНИЦИ! 

Детали за настан

Дата: 11 Јули 2022.
Време: 10AM - 8PM
Локација: Книжарница Антолог
Организатор: Книжевен центар АНТОЛОГ
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram