Нема производи.

Image Alt

Мали навики, големи промени

  /  Мали навики, големи промени
01 Ноември
Мали навики, големи промени
Книжарница Антолог
Книжевен центар АНТОЛОГ

МАЛИ НАВИКИ – ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ

 

Себељубовта и личниот развој секогаш на прво место! За да бидете 365 дена свесни за тоа, месецот ноември во „Антолог“ ќе биде посветен на наслови од популарната психологија и нефикцијата. Време е да научиме дека спокојството е клучот, егото е непријател, а атомските навики водат до гигантски промени! Ви подготвивме стоички мудрости за секој ден кои ќе ви ја покажат големата магија и ќе ве натераат да си давате петка сами на себе. Размислете уште еднаш за сето ова и ве чекаме во нашиот книжевен центар, цел месец.

А за секоја сметка над 1 200 денари – ја добивате подарок книгата „Моќта на цврстиот карактер“!

Акцијата важи од 1-30 ноември во нашите книжарници и онлајн на www.antolog.mk.

Количините се ограничени.

Детали за настан

Дата: 01 Ноември 2022.
Време:
Локација: Книжарница Антолог
Организатор: Книжевен центар АНТОЛОГ
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram