Нема производи.

Image Alt

Најдобрата книжевна зимница

  /  Најдобрата книжевна зимница
07 Септември
Најдобрата книжевна зимница
10AM - 8PM
Книжевен центар АНТОЛОГ
Акција
Есен значи најубаво сонце, добра книга, мнооогу возбуда и подготовка на зимница.  Затоа, сега имате шанса по саемски цени да си подготвите интересна книжевна комбинација, да измешате најразлични жанрови и да уживате во секоја страница цела зима.
Со радост ви најавуваме ФЕСТИВАЛ НА КНИГАТА во Спортскиот центар „Борис Трајковски“ од 7 до 12 септември, од 10 до 20 часот.
Антологџии се таму и спремни да ви покажат нови рецепти!

 

 

 

 

 

Детали за настан

Дата: 07 Септември 2022.
Време: 10AM - 8PM
Организатор: Книжевен центар АНТОЛОГ
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram