Image Alt

Бесплатна испорака цел месец!

29 Јуни
Бесплатна испорака цел месец!
00:00-23:59

НОВА Е-КНИЖАРНИЦА НА „АНТОЛОГ“: БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЦЕЛ МЕСЕЦ!

 

Купувањето книги онлајн првпат ќе ви причинува толку големо задоволство!

Со новата, супериорна онлајн книжарница сме достапни секаде и во секое време и со само неколку клика вашите омилени книги патуваат кон вас!

Целосно прилагодена на потребите на корисниците, уживајте во нејзината прегледност и едноставност за нарачки, буквално во само два чекори.

По повод отворањето на оваа наша нова книжарница решивме цел јули да го прославиме со:

– за секоја нарачка – бесплатна испорака!

– за нарачки меѓу 500-999 денари – бесплатна испорака и гратис 1 книга. Избирате помеѓу: , „Мисловно досие“, „Гранична држава“, „Приказната за Вилхелм Тел“.

 

              

 

– за нарачки над 1 000 денари – бесплатна испорака и гратис 2 книги. Избирате помеѓу: „Троглодитни тинејџери“, „Црвениот симбол на храброста“, „Јас имам сон“, „Мисловно досие“, „Гранична држава“ и „Приказната за Вилхелм Тел“.

 

            

 

              

 

При правење на нарачката, во полето за коментар впишете го насловот на гратис книгата што сакате да ја имате.

Доволно е да ги одберете најубавите книги и да уживате во летото, каде и да сте!

 

Бесплатните примероци се достапни до исцрпување на залихите.

 

http://antolog.mk/

 

Детали за настан

Дата: 29 Јуни 2020.
Време: 00:00-23:59
Адреса: antolog.mk/
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


Потврдувам дека сум постар од 16 години.
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram