Нема производи.

Image Alt

Промоција на „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“

  /  Промоција на „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“
14 Јуни
Промоција на „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“
20:00
Младински културен центар
Антолог – книжевен центар
400

Промоција на книгата „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“ (културолошки ставови и искуства) од Весна Дамчевска

Промотор: Александар Прокопиев

14 јуни
20 часот
Плато пред МКЦ

На настанот ќе бидат почитувани сите протоколи и мерки за заштита од КОВИД-19.
Задолжително носење маска, држење растојание и редовна дезинфекција.

Детали за настан

Дата: 14 Јуни 2021.
Време: 20:00
Локација: Младински културен центар
Адреса: Плато на МКЦ
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram