Нема производи.

Image Alt

Промоција на „Нека играат децата“

  /  Промоција на „Нека играат децата“
30 Јули
Промоција на „Нека играат децата“
20:00
Плато на МКЦ
Антолог – книжевен центар
300

Детали за настан

Дата: 30 Јули 2020.
Време: 20:00
Локација: Плато на МКЦ
Адреса: Плато на МКЦ
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


Потврдувам дека сум постар од 16 години.
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram