Нема производи.

Image Alt

Промоција на романот „Татко ми, Босфор“ од Јован Илиески во Тетово

  /  Промоција на романот „Татко ми, Босфор“ од Јован Илиески во Тетово
11 Ноември
Промоција на романот „Татко ми, Босфор“ од Јован Илиески во Тетово
6PM
Тетово
Книжевен центар АНТОЛОГ

 

 

„Татко ми, Босфор“ во издание на издавачкиот центар „Антолог“ е најновиот роман на авторот Јован Илиески.

ПРОМОТОР: ПЕРИЦА САРЏОСКИ
Ве чекаме на добра, книжевна дружба!

 

Детали за настан

Дата: 11 Ноември 2022.
Време: 6PM
Локација: Тетово
Адреса: Infinity - Kitchen Bar
Организатор: Книжевен центар АНТОЛОГ
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram