Нема производи.

Image Alt

Промоција на „Виенски гамбит“

23 Јули
Промоција на „Виенски гамбит“
8:00pm - 10:00pm
Младински културен центар
Aнтолог - Книжевен центар
400 ден.

Детали за настан

Дата: 23 Јули 2020.
Време: 8:00pm - 10:00pm
Локација: Младински културен центар
Адреса: МКЦ, Скопје
Организатор: Aнтолог - Книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


Потврдувам дека сум постар од 16 години.
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram