Нема производи.

Image Alt

Роденденот наш е и ваш!

  /  Роденденот наш е и ваш!
07 Јули
Роденденот наш е и ваш!
09:00 - 21:00
Книжарница Антолог
Антолог – книжевен центар
Акција
Роденден – мала забава, гооооолеми попусти!
Кога славиме роденден, ние сме тие што подаруваме! Поминете го РОДЕНДЕНСКИОТ ВИКЕНД заедно со нас и набавете си ги СИТЕ КНИГИ во издание на АНТОЛОГ со попуст од 40%!
7 до 9 јули, од 9 до 21 часот – во книжарницата!
7 до 10 јули – онлајн на нашиот сајт!

Детали за настан

Дата: 07 Јули 2022.
Време: 09:00 - 21:00
Локација: Книжарница Антолог
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram