Нема производи.

Image Alt

Саем на книгата 2020

  /  Саем на книгата 2020
08 Септември
Саем на книгата 2020
10:00
А1 арена
Антолог – книжевен центар

Детали за настан

Дата: 08 Септември 2020.
Време: 10:00
Локација: А1 арена
Адреса: А1 арена
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


Потврдувам дека сум постар од 16 години.
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram