Нема производи.

Image Alt

Саем на книгата 2021

  /  Саем на книгата 2021
01 Септември
Саем на книгата 2021
00:00 - 24:00
А1 арена
Антолог – книжевен центар
Акција

Детали за настан

Дата: 01 Септември 2021.
Време: 00:00 - 24:00
Локација: А1 арена
Адреса: antolog.mk
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram