Нема производи.

Image Alt

Цел викенд на велосипед

26 Јуни
Цел викенд на велосипед
10:03аm - 17:30pm
Книжарница Антолог
Акција

Антолог секогаш настојува да бидеме одговорна компанија и да се грижиме за нашата околина.

Оваа акција е во склоп на нашата насоченост за општествено одговорно дејствување како и во рамки на големата јунска акција со 20% попуст, така што доколку нè посетите со вашиот „пријател“ на две тркала ќе добиете вкупен попуст од 30%.

Сега е вистинско време да се погрижите за вашето здравје! Возиме велосипед, живееме здраво, се грижиме за околината и читаме со поволни цени.

Детали за настан

Дата: 26 Јуни 2020.
Време: 10:03аm - 17:30pm
Адреса: Антолог
Организатор: Книжарница Антолог
Телефон: +389 2 616 9150
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


Потврдувам дека сум постар од 16 години.
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram