Нема производи.

ВИСТИНСКИ BLACK FRIDAY!

  /  ВИСТИНСКИ BLACK FRIDAY!
25 Ноември
ВИСТИНСКИ BLACK FRIDAY!
09AM - 11PM
Книжарница „Антолог“
Книжевен центар АНТОЛОГ
Акција

 

🖤 BLACK FRIDAY се наближува, подгответе ги полиците за НОВИ КНИГИ од „Антолог“! 🖤
 
Акцијата важи само во петок (25.11.2022), а поради нашите #антологџии книжарницта ќе работи со ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ ДО 23 ЧАСОТ. За сите што не можат да нѐ посетат, акцијата важи и онлајн на www.antolog.mk до полноќ.
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! 🥳

Детали за настан

Дата: 25 Ноември 2022.
Време: 09AM - 11PM
Локација: Книжарница „Антолог“
Организатор: Книжевен центар АНТОЛОГ
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram