Нема производи.

Image Alt

ЗБОРЧЕ во Крива Паланка

  /  ЗБОРЧЕ во Крива Паланка
02 Септември
ЗБОРЧЕ во Крива Паланка
10:00 - 20:00
пред Europe House
Антолог – книжевен центар

ARE YOU BOOKCINATED?

Пред почетокот на Саемот на книгата ние ви го носиме саемот поблиску до вас. По летната пауза, Зборче ја продолжува својата обиколка низ државата. Прва дестинација на која ќе патува нашата Книжарница на тркала е Крива Паланка. Ве чекаме пред Europe House од 10 до 20 часот со саемски цени, многу нови наслови и прекрасно расположение.

Детали за настан

Дата: 02 Септември 2021.
Време: 10:00 - 20:00
Локација: пред Europe House
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram