Нема производи.

Image Alt

ЗБОРЧЕ во Пробиштип

  /  ЗБОРЧЕ во Пробиштип
03 Септември
ЗБОРЧЕ во Пробиштип
10:00 - 20:00
пред Домот на културата
Антолог – книжевен центар

Детали за настан

Дата: 03 Септември 2021.
Време: 10:00 - 20:00
Локација: пред Домот на културата
Адреса: Пробиштип
Организатор: Антолог – книжевен центар
Телефон: +389 2 3201 007
Имејл: contact@antolog.mk
ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram