Нема производи.

Нема производи.

Мила Виклео

  /  Мила Виклео

Мила Виклео

МИЛА ВИКЛЕО

Мила Виклео (Радмила Костова-Деспотовска)  e интересна личност, која, соочувајќи се со предизвиците во животот и трагајќи по праведното, по среќата, по љубовта, по подобро утре,  всушност се пронаоѓа себеси и на тој пат го остварува и својот животен сон за кој отсекогаш копнеела… Автор е на кратки и подолги текстови за личен развој на друштвените мрежи, а неодамна и тренер за личен развој, мотивациски говорник, одржува сопствени работилници за личен развој и предавања што допираат до секој оној што сака да биде подобро јас од тоа што бил вчера.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram