Нема производи.

Блог #Антологџии

  /  Блог #Антологџии

Рецензија од прв читател: Марина за „Прекрасен труп“ од Агустина Бастерика Рецензии Прочитај повеќе Рецензија од прв читател: Јована за „Август“ од Рубен Фонсека Рецензии Прочитај повеќе Катерина Шошко: Немав наслов за книгата до самиот крај. Интервјуа Прочитај повеќе Рецензија од прв читател: Јана Мишо за „Succubus“ од Катерина Шошко Рецензии Прочитај повеќе Тамара од „Себесложувалка“ за „Вознемирени луѓе“ од Бакман Рецензии Прочитај повеќе

Рецензии

Дај пет за гости

Во подготовка

Интервјуа

Поткаст

Видео рецензии

Од медиумите

Топ листи

Предизвици, givеaway

Најчитатели

Детско катче

Специјалитет на куќата (Антолог препорачува)

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram