Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Други производи  /  Ваучер за книги

Ваучер за книги

Шифра: 30030 Категорија: Ознаки: ,

500,00 ден

Опис

Сакате да изненадите некого со најубавиот подарок, но не знаете кои книги да ги одберете?

Го најдовте најдоброто достапно решение!

Оној на кој ќе му подарите ваучер, самиот ќе го направи изборот од многуте, преубави наслови на Антолог.

Ваучерот можете да го персонализирате со испраќање на електронска порака што сакате да следи со него.

Вредноста на подарокот го одредувате вие, согласно количината што ќе ја одберете.

Минималната вредност е 500 денари.

 

Ваучерот важи 120 дена и може да го користи само лицето за кое е наменет, со приложување на документ за лична идентификација, за книги што се на залиха и се во издание на Антолог. Ваучерите купени во продажните места на Антолог важат само со приложена фискална сметка. Ваучерите купени електронски важат исклучиво со мејлот добиен од наша страна. Ваучерот не може да се користи за поврат на парични средства.

 

 

 

 

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram