Нема производи.

БИДИ ПРВ ЧИТАТЕЛ НА НАШАТА СЛЕДНА КНИГА

  /  БИДИ ПРВ ЧИТАТЕЛ НА НАШАТА СЛЕДНА КНИГА

Добиј ексклузивна можност прв да го прочиташ следниот наслов што ќе излезе во издание на „Антолог“ и напиши рецензија со твоите впечатоци.

Пополни го овој формулар, а ние ќе те контактираме кога ќе имаме книга што ќе одговара на твоите желби и преференции.

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram