Нема производи.

Есен значи најубаво сонце, добра книга, мнооогу возбуда и подготовка на зимница.  Затоа, сега имате шанса по саемски цени да си подготвите интересна книжевна комбинација, да измешате најразлични жанрови и да уживате во секоја страница цела зима. Со радост ви најавуваме

Од 11 до 22 јули секој ден во Антолог е посветен на македонски автори. За кои било две купени книги од наши автори (проза, поезија, литература за деца) третата ја добивате гратис! Ова лето, читајте ги најчитаните и на плажа понесете

Роденден - мала забава, гооооолеми попусти! Кога славиме роденден, ние сме тие што подаруваме! Поминете го РОДЕНДЕНСКИОТ ВИКЕНД заедно со нас и набавете си ги СИТЕ КНИГИ во издание на АНТОЛОГ со попуст од 40%! 7 до 9 јули, од 9 до

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.
    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram