Нема производи.

Нема производи.

Како да нарачам?

  /  Како да нарачам?

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.

 

* Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да направите промена во кошничката пред да ја комплетирате нарачката.

Во кошничката можете да ја намалите или да ја зголемите количината на одбраните продукти.

Кај ВНЕСИ КУПОН внесете го кодот на вашиот промотивен купон или бројот на вашата Картичка за лојални читатели Антолог, кој се наоѓа впишан на нејзината задна страна.

Одберете ПРОДОЛЖИ КОН НАРАЧКА доколку сте завршиле со одбирање на саканите продукти.

Другите чекори се идентични како кај ** НАРАЧАЈ ВЕДНАШ.

 

** Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.

Доколку имате креирано профил, можете да се најавите преку копчето МОЈ ПРОФИЛ и автоматски да ги добиете вашите податоци во задолжителните полиња.

Доколку немате креирано профил, можете да го креирате преку копчето МОЈ ПРОФИЛ или да продолжите со купувањето со рачно потполнување на сите задолжителни полиња. Внесете точни податоци бидејќи од тоа зависи навремената испорака на вашата нарачка.

Доколку имате купон код или Картичка за лојални читатели Антолог, внесете го кодот или бројот на Картичката што се наоѓа впишан на нејзината задна страна.

Доколку испораката е на адреса различна од вашата, впишете ја точната адреса за испорака на нарачката.

Во Забелешки за нарачката (дополнително), наведете каков било коментар поврзан со нарачката.

Одберете начин на испорака и начин на плаќање.

Нарачките ги доставува надворешна компанија и најчесто стигнуваат за два до три работни денови.

Плаќањето се врши со картичка или со профактура (односно преку банкарска уплатница).

Откако ќе се согласите со Условите и правилата за користење, одберете НАРАЧАЈ и извршете го плаќањето.

 

Се погриживме за наједноставна и најбрза нарачка во само два чекора и со целосна сигурност за вас!

Уживајте во одбраните книги!

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram