Нема производи.

Нема производи.

Децата на Волга Tag

  /  Posts tagged "Децата на Волга"

    По успешното деби на бестселерот „Зулејха ги отвора очите“, Гузел Јахина веќе ужива во нов бран меѓународна слава, со својот втор роман „Децата на Волга“. „Сакав да зборувам за светот на германските колонии на Волга - живописен, посебен, жив - свет

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram