Нема производи.

Ѓузел Јахина Tag

  /  Posts tagged "Ѓузел Јахина"

    По успешното деби на бестселерот „Зулејха ги отвора очите“, Гузел Јахина веќе ужива во нов бран меѓународна слава, со својот втор роман „Децата на Волга“. „Сакав да зборувам за светот на германските колонии на Волга - живописен, посебен, жив - свет

      1. Човекот по име Уве – Фредрик Бакман Затоа што – Уве тоа сум јас – ред, работа и дисциплина. Болката и тагата ја преточивме во високи емотивни ѕидови и никого не пуштаме внатре. Но што кога најнесоодветните работи (според нашиот намќорест

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram