Нема производи.

Нема производи.

Лилјана Дирјан Tag

  /  Posts tagged "Лилјана Дирјан"

    1. „Изумот на Морел“ – Адолфо Биој Касарес Изумот на Морел е надреалистична луцидност која Борхес прецизно ја карактеризирал како совршена. Постојаното преиспитување на животот, љубовта и смртта се всушност меѓниците на невидливото осцилирање помеѓу безумието и разумот.   2. „Во лавовска кожа“ – Мајкл

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram