Нема производи.

Нема производи.

зависни од книги Tag

  /  Posts tagged "зависни од книги"

• Книга од најмладиот добитник на наградата „Сарамаго“   2 април 2024 Издавачката куќа Антолог од Скопје со големо задоволство соопштува дека во рамките на проектот СОЗДАДЕНО ВО ЕВРОПА: МОЌТА НА РАЗЛИЧНОСТА ја објави книгата:   „КНИГА“ ОД ЖОЗЕ ЛУИШ ПЕЈШОТО     Една мајка му дава книга

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram