Нема производи.

Нема производи.

Ако ме сакаш подари ми книга

  /  Галерии   /  Ако ме сакаш подари ми книга

Ако ме сакаш подари ми книга

 

На 14 февруари (петок) од 17-19 часот, по повод двојниот празник, Денот на виното и на љубовта, се напивме чаша вино и истеравме дружба во нашата книжарница во Центар.

На здравје и за уште многу книги и заеднички моменти!
Со љубов, Антолог

 

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram