Нема производи.

Нема производи.

Андерш Хансен

  /  Андерш Хансен

Андерш Хансен

AH-©Stefan-Tell-8-tall

Андерш Хансен (1974) е психијатар, говорник и автор на популарна телевизиска емисија. Станува збор за серија од документарен карактер која се занимава со мистериите на човековиот мозок. Има издадено неколку бестселер-наслови и е омилениот шведски стручњак кога се зборува за мозокот и за здравјето воопшто. Има продадено над два милиона примероци од неговите книги и речиси цела календарска година останал на врвот на списокот најпродавани наслови во Шведска.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram