Нема производи.

Нема производи.

Драгана Евтимова

  /  Драгана Евтимова

Драгана Евтимова

ДРАГАНА ЕВТИМОВА

Драгана Евтимова (1984, Скопје), ги има објавено книгите: „Постоењето на динамиката“ (2005), „Јас сум некаде на друго место“ (2011) и „Фусноти по сеќавање“ (2014). Преведува од словенечки јазик.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram