Нема производи.

Нема производи.

Карен Шалер

  /  Карен Шалер

Карен Шалер

Untitled

Карен Шалер (1968) е американска писателка, сценаристка, новинарка и авторка на телевизиски емисии. Долги години работела како новинар на CNN, а како дописник известувала од разни места во светот за медиуми како ABC, NBC, CBS и FOX. Добитничката е на три награди „Еми“. Пишува сценарија за „Нетфликс“, „Холмарк“ и за „Лајфтајм“. Во моментов создава вистински животни искуства преку т.н. „божиќни кампови“. Сите приказни на Карен се инспиративни, полни искрени емоции и надеж.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram