Нема производи.

Нема производи.

Орде Ѓорѓиоски

  /  Орде Ѓорѓиоски

Орде Ѓорѓиоски

Screenshot_1

Д-р Орде Ѓорѓиоски е вљубеник во науката и во литературата. Доктор е по правни науки од областа на деловното право и доктор е по економски науки од областа на менаџментот. Професионално е вработен во корпоративниот сектор. Автор е на голем број трудови од областа на правото и на менаџментот. Има објавено книга со наслов: „Креирање систем за наградување менаџери и вработени“, стручна тематика од областа на менаџментот.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram