Нема производи.

Сања Стојанова

  /  Сања Стојанова

Сања Стојанова

Сања Стојанова е родена на  22.8.1983 година во Скопје. Има завршено Педагошки факултет на Факултетот „Св. Климент Охридски“, отсек одделенска настава (2002-2007), а потоа  продолжува на постдипломски студии на истиот факултет (2010-2015). Од 2008 година работи како одделенски наставник во ООУ „Љубен Лапе“ во Скопје. Има посетено голем број семинари и обуки.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram