Нема производи.

Сас Хено

  /  Сас Хено

Сас Хено

САС ХЕНО

Сас Хено (1982) е естонски писател. Студирал филмска и видео режија. Работел во државната телевизија. Од 2010 е директор на маркетинг-агенција. Се релаксира со едрење и со стрелаштво.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram