Нема производи.

Нема производи.

Сели Хепворт

  /  Сели Хепворт

Сели Хепворт

Сели Хепворт

Сели Хепворт (1980) е австралиска писателка и најпродавана авторка на „Ју-ес-еј тудеј“. Дипломирала на универзитетот „Монаш“ во Мелбурн. Досега има напишано шест романи, кои се објавени во над 20 држави. За нејзиниот најнов роман „Свекрва“ ќе се снима ТВ-серија. Сели Хепворт живее во Мелбурн, Австралија, со сопругот и трите деца.

https://www.sallyhepworthauthor.com/

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram