Нема производи.

Нема производи.

Топ листи

  /  Топ листи

    Од сите книги со кои се дружевме во изминатата 2021 година, а имаше навистина гoooолем избор, ова се десетте книги што вам ви беа омилени и ги направивте бестселери во Антолог. Во новата 2022 година очекувајте уште мноoooгу нови наслови што

    Триесет и второто издание на Саемот на книгата заврши и подобро од очекуваното. Овој саем беше уникатен по многу работи. Прв саем во време на пандемија, па оттука и за првпат беше организиран на отворен простор, со протоколи за заштита

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram