Нема производи.

Нема производи.

Герила акција Bookstar

  /  Видea   /  Герила акција Bookstar

Герила акција Bookstar

 

 

Герила акција на Антолог и Фестивалот Bookstar во автобусите на Јавното сообраќајно претпријатие Скопје и во Градскиот трговски центар, октомври 2016.

Учествуваат: случајни патници, минувачи и студенти по актерска игра на Факултетот за драмски уметности.

Прв дел, ЈСП

Втор дел, ЈСП

ГТЦ

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram