Нема производи.

Нема производи.

Промоција на „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“

  /  Галерии   /  Промоција на „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“

Промоција на „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“

На 14 јуни 2021 година во Младинскиот културен центар се одржа промоцијата на книгата „Да ти се погоди да живееш во интересни времиња“ (културолошки ставови и искуства), збирка колумни од македонската новинарка Весна Дамчевска. Промотор на книгата беше Александар Прокопиев.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram