Нема производи.

Промоција на „Виенски гамбит“ од Анде Јанков

  /  Галерии   /  Промоција на „Виенски гамбит“ од Анде Јанков

Промоција на „Виенски гамбит“ од Анде Јанков

На 23 јули на платото на Младинскиот културен центар се одржа промоцијата на „Виенски гамбит“ од Анде Јанков.
Промотор беше младиот македонски автор Денис Бојаров, а дискусијата ја модерираше Софија Стојков, одговорна за ПР и маркетинг во издавачката куќа „Антолог“.
Иако скопското небо не беше наклонето, промоцијата на најновиот трилер на Јанков помина во одлично расположение.
Уживајте во галеријата и уверете се и сами.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram