Нема производи.

Нема производи.

Саем на книгата 2020

  /  Галерии   /  Саем на книгата 2020

Саем на книгата 2020

Фотографии од Саемот на книгата 2020 година, кој се одржа на отворено пред А1 арената од 8 до 14 септември 2020 година.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram