Нема производи.

Нема производи.

Аудиокниги Tag

  /  Posts tagged "Аудиокниги"

    Во соработка со две нови онлајн платформи Антолог овозможи аудиокниги од неколку свои изданија. На Слушни книга достапни се „Кој сака да биде космонаут“ и „Глен супермен“ од Александар Кујунџиски, „Зелените луѓе“ од Михо Атанасовски како и делови од „дедикар икарал“

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram