Нема производи.

Нема производи.

Изданија на Антолог достапни и во звучна форма

  /  Вести   /  Изданија на Антолог достапни и во звучна форма

Изданија на Антолог достапни и во звучна форма

 

 

Во соработка со две нови онлајн платформи Антолог овозможи аудиокниги од неколку свои изданија.

На Слушни книга достапни се „Кој сака да биде космонаут“ и „Глен супермен“ од Александар Кујунџиски, „Зелените луѓе“ од Михо Атанасовски како и делови од „дедикар икарал“ од Ѓоко Здравески и „Треба да е лесно“ од Снежана Стојчевска

На Самоглас достапни се „Двојно стакло“ од Халдора Тородсен и „13“ од Жарко Кујунџиски.

Истите може да се користат бесплатно.

Со тоа нашите книги стануваат поблиски на уште поголем број на читатели.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram