Нема производи.

Доба на кожата Tag

  /  Posts tagged "Доба на кожата"

    Контроверзна, дрска, бунтовна, Дубравка Угрешиќ повторно ја имаме во превод на македонски во збирката есеи што наскоро излегува во издание на „Антолог“ – „Доба на кожата“. Може ли кожата да послужи како уметничко дело, што се случува со доселениците на Запад,

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram