Нема производи.

Нема производи.

ГТЦ Tag

  /  Posts tagged "ГТЦ"

    Герила акција на Антолог и Фестивалот Bookstar во автобусите на Јавното сообраќајно претпријатие Скопје и во Градскиот трговски центар, октомври 2016. Учествуваат: случајни патници, минувачи и студенти по актерска игра на Факултетот за драмски уметности. Прв дел, ЈСП https://www.youtube.com/watch?v=NhlOmspHtls Втор дел, ЈСП https://www.youtube.com/watch?v=b5JvjL-GD0g ГТЦ https://www.youtube.com/watch?v=wf_uI_frNPg&t=145s

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram