Нема производи.

Нема производи.

Кој сака да биде космонаут Tag

  /  Posts tagged "Кој сака да биде космонаут"

    Во соработка со две нови онлајн платформи Антолог овозможи аудиокниги од неколку свои изданија. На Слушни книга достапни се „Кој сака да биде космонаут“ и „Глен супермен“ од Александар Кујунџиски, „Зелените луѓе“ од Михо Атанасовски како и делови од „дедикар икарал“

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram