Нема производи.

Нема производи.

Меша Селимовиќ Tag

  /  Posts tagged "Меша Селимовиќ"

    Тишината не е празна, напротив, полна е со одговори. Но дали сме подготвени да ги дознаеме? Така некако би го свела овој роман во една реченица-впечаток. А потоа потонувам во тишина и навираат безброј одговори, зборови, заклучоци, нијансирања во анализата

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram