Нема производи.

Нема производи.

програма Tag

  /  Posts tagged "програма"

    12 октомври – 18:00 – BookStar фестивалски центар Отворање на Саем на европска литература и презентација на книжарницата на тркала „Зборче“ во склоп на EIBNW   12 октомври – 18:00 – Кино Фросина Поткаст „Гол ручек“ со Душко Крстевски и Катарина Винклер

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram